Martin Zuran

Spolek divadelních ochotníků v Jirnech u Prahy

Martin Zuran

Krátce se nám představ, věk, zaměstnání, zájmy apod.

Zdravím všechny čtenáře. Jmenuji se Martin Zuran. Jak jméno napovídá, jsem původně Marťan „z Uranu“, ale v Jirnech, no už je to nějakých patnáct let, jsem také zapustil kořínek. Co se týká otázky na věk, jsem dost starý na to, abych věděl, co dělám a proč to dělám, ale ne dost starý na to, abych věděl, co z toho bude. A proto jsem také velmi zaměstnaný. Zkrátka život mi přináší mnoho zájmů, aktivit, že se nestačím divit. Pracuji jako firemní odhadce ve finanční instituci, také se starám o Kvapík, podílím se na organizaci kulturního života v Jirnech, pomáhám lidem s rakovinou, miluji přírodu, moudrost, kolo. Mám rád vše, co je country, celostní pohled na život a zdraví, kvalitní doutníky a vše, co souvisí s Kubou. Zkrátka mám rád všechen repertoár z divadla: Život.

Proč se věnuješ divadlu? Co tě k němu přivedlo? Tvoje motivace?

K divadlu mě přivedla touha být celebritou na titulních stránkách prestižních časopisů. Můj přirozený talent konečně odhalil režisér souboru a obsadil mě ihned a bez přemýšlení do hlavní role prince. Důležitou motivací pro mě bylo osvobodit princeznu a získat království. Což se nakonec podařilo, ale ze svatby s princeznou zatím sešlo…

Co bys vzkázal čtenářům?

To zní, jako že mám říci nějaké poselství. Tak tedy… Poznal jsem, že v Jirnech žije mnoho srdečných, otevřených, šikovných, přátelských, bezelstných a také moudrých lidí. Skutečně! Stejně tak jsem poznal, že každé nedorozumění, každý problém, každá křivda a každá nepříjemnost slouží jen k tomu, abych se naučil více milovat. To neznamená, že je člověk naivní, že si něco nalhává, že není smutný, že neprožívá emoce. Znamená to jen, že je na světě rád a ví proč.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *