Sál Kvapík U Antošů Brandýská 98, 250 90 Jirny
+420 605 405 183
ochotnici.jirny@gmail.com

Slavomíra Wernerová

Spolek divadelních ochotníků v Jirnech u Prahy

Slavomíra Wernerová

1. Krátce se nám představ, věk, zaměstnání, zájmy apod.

Jmenuji se Slavomíra Wernerová a bydlím v Jirnech od roku 2008. Moje vášeň ke kávě mě přivedla do společnosti Tchibo a již pátým rokem pracuji na pobočce Centrum Černý Most. Káva je mojí zálibou i ve volném čase. Ráda kávu piju, čtu knihy a sleduji pořady o kávě. Moc mě baví cestování a poznávání měst, památek a přírody naší vlasti. 

2. Proč se věnuješ divadlu? Co tě k němu přivedlo? Tvoje motivace?

Divadlo mě provází od dětství. Dědeček mě pravidelně vodil do divadla od 12 let. Ať to byla činohra, balet nebo opera, vždy to byl pro mě krásný zážitek a ráda na to vzpomínám. Na ZŠ jsem chodila do divadelního kroužku a moje velká role byla královna v pohádce Sněhurka a sedm trpaslíků. Na SŠ jsem se účastnila letního kurzu herectví, který mě moc bavil.

3. Co bys vzkázala čtenářům?

Divadlo a vše s ním spojené přináší divákům i hercům krásný kulturní a společenský prožitek. Jsem hrdá, že v naší obci Jirny je velká a krásná divadelní historie, a proto jsem neváhala s pomocí založení Divadelního ochotnického spolku Jirny. Divadlo v Jirnech je zpět a je tu pro vás. Můžete se přidat a stát se ochotníky, nebo alespoň diváky, díky nimž divadlo skutečně žije.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *